2012-06-06 SIOSZ

III. SIOSZ-gála

A Sportiskolák Országos Szövetsége 3. alkalommal Budapesten, a Magyar Sport Házában rendezte meg a SIOSZ-gálát, amelyen az ország legjobb sportiskoláit, illetve sportiskolás sportolóit díjazta.  Az intézményeknél külön értékelték a köznevelésű típusú, illetve egyesületi  jellegű iskolákat.

Magyarország legjobb köznevelési típusú sportiskolája 2011.

Általános iskolák

1. Csik Ferenc Általános Iskola -  Budapest
2. Zrínyi Ilona Általános Iskola -  Szombathely
3. Csanádi Árpád Általános Iskola, Sportiskola, Középiskola -  Budapest


Középiskolák

1. Csik Ferenc Általános Iskola, Gimnáziium - Budapest
2. Kölcsey Ferenc Gimnázium - Budapest
3. Csanádi Árpád Általános Iskola, Sportiskola, Középiskola -   Budapest

Magyarország legjobb egyesületi jellegű sportiskolája 2011


500 fő feletti kategória

1. Miskolci Városi Sportiskola
2. Debreceni Sportcentrum Kiemelten Közhasznú  Nonpofit  Kft.
3. Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft.


500 fő alatti kategória

1. Egri Városi Sportiskola
2. Kaposvári Sportközpont és Sportiskola
3. Dunaújvárosi Városi Sportiskola

Magyarország legjobb sportági sportiskolása 2011.

Egyéni díjazottak

Köznevelési tipusú:

1. Lukovszki Sarolta (szinkronúszás, Csík Ferenc Általános Iskola Budapest) Edző: Kővágó Mónika
2. Németh Zsanett (birkózás, Csanádi Árpád Általános Iskola, Sportiskola, Középiskola -  Budapest) Edző:  Nagy Lajos
3. Szegedi Döme (karate,  Csik Ferenc Általános Iskola, Gimnáziium - Budapest ) Edző: Sajó Zoltán
4. Várnai Vivien (vívás, Széchenyi István Gimnázium - Szolnok) Edző: Dancsházy-Nagy Tamás
5. Gálos Viktor (ökölvívás, Bereczki Máté Szakközépiskola - Baja) Edző:  Gálos Tamás

Egyesületi jellegű

6. Bodonyi András, Viola Viktor (kajak-kenu, Miskolci Városi Sportiskola) Edző: Slisz Béla
7. Földvári Andrea (kosárlabda, Debreceni Sportcentrum Kiemelten Közhasznú  Nonpofit  Kft. ) Edző: Bajusz György
8. Rácz Milán (evezés,  Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft.) Edző: Molnár Dezső
9. Biczó Bence (úszás, Pécsi Városi Sportiskola) Edző: Sántics Béla
10. Bakosi Péter (atlétika, magasugrás, Nyírsuli Kft.) Edző:  Bakosi Béla
11. Fülöp Szilvia (asztalitenisz, Egri Városi Sportiskola) Edző: Zelei Zsolt
12.Tóth Patrícia (judó, Kaposvári Sportközpont és Sportiskola) Edző: Böröcz Zsolt.
13. Gurisatti Gréta (vízilabda, Dunaújvárosi Városi Sportiskola) Edző: Uicz Csaba

 


 

MOB MOA NUPI